Image Slider - Połoniny 2023

  • 63. Studencki Rajd Połoniny 2023

5-dniowy wyjazd w Bieszczady "Bieszczadzkie ruchome kino"

 Ruchome kino

WYJAZD ODWOŁANY!


Kończą się studenckie wakacje, kończą urlopy i pobyty w sanatoriach - ale TO NIE MUSI BYĆ ZŁE ZAKOŃCZENIE! W bieszczadzkich plenerach dobre scenariusze piszą się same - robili tak wybitni reżyserzy, zrobimy i my :) Zapraszamy Cię na 5-dniową wędrówkę przez najlepsze plenery filmowe w Bieszczadach. Wieczory umilą nam projekcje filmów kręconych w tutejszych znanych i mniej znanych zakątkach. Pod koniec trasy planujemy szybki zwrot akcji i dotarcie na ześrodkowanie rajdu Połoniny. Będzie jak w filmie, a może nawet jak w bajce! ;)

Szczegóły organizacyjne wyjazdu:

Termin: 27.09.2023 - 01.10.2023

Wyjazd: zbiórka we wtorek (26.09) późnym wieczorem w Warszawie na Dworcu Zachodnim

Powrót: w niedzielę (01.10) późnym wieczorem

Trasa: Połonina Wetlińska - Połonina Caryńska - Dwernik Kamień - Zatwarnica - Krywe - Łopienka - Łopiennik

Koszt:  ok. 580 zł (składka obejmuje koszty przejazdów, noclegu, seansów filmowych,  uczestnictwa w ześrodkowaniu Rajdu Połoniny i rezerwę na nieprzewidziane sytuacje) + koszty jedzenia

Charakter wyjazdu: wyjazd wędrowny, z plecakami (codziennie śpimy w innym miejscu), noclegi w schroniskach i agroturystykach), uwaga - jednen nocelg na ześrodkowaniu w namiotach.

Prowadzące: Julita Sarnecka, Joanna Osipowicz

Julita JO madera

Kontakt do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa.