Konkurs Wydawnictwa Czarne

Ogłaszamy pierwszy Połoninowy konkurs – oczywiście utrzymany w konwencji legend!  Patronem konkursu i fundatorem nagród jest Wydawnictwo Czarne. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

 

Z Polankami (czyli miejscem tegorocznego ześrodkowania) związana jest pewna legenda… Jakiego konkretnie obiektu dotyczy i z czym według legendy związane jest jego wybudowanie?

 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres rajd.poloniny2012(at)gmail.com wpisująć w tytule e-maila: "Konkurs Wydawnictwa Czarne". Na odpowiedzi czekamy do wtorku 28.08.2012 r. Spośród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi, rozlosujemy 3 nagrody książkowe ufundowane przez sponsora konkursu.

 


alt

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, otrzymaliśmy wiele poprawnych odpowiedzi. Pytanie konkursowe dotyczyło położonej przy drodze nad urwiskiem kapliczki w Polankach. Kapliczka ta nazywana jest Kapliczką Ocalenia, Kapliczką Szczęśliwego Powrotu albo Kibakową Kapliczką. A legend odnośnie jej wybudowania jest kilka.

 

W środę 29.08.2012 r. przeprowadziliśmy losowanie nagród - szczęśliwcami okazali się: Tomasz, Agata i Michał. Do zwycięzców wysłane zostały wiadomości e-mail z potwierdzeniem wygranej. Nagrody wręczymy podczas ześrodkowania. Gratulujemy!

 

Nagrodami są 3 egzemplarze książki Martina Pollacka Dlaczego rozstrzelali Stanisławów.

 

Tags: