Na tropie zaginionych piosenek

NAZWA: Na tropie zaginionych Piosenek

CHARAKTER TRASY: wędrowna, beznamiotowa

TERMIN: 20-26.09 (wyjazd w niedzielę 19.09 wieczorem)

PROWADZĄCY: Aga Szudarska aga.szudarska(at)gmail.com 605 22 77 27 i Maciek Siarkiewicz maciek.siarkiewicz(at)gmail.com

Drodzy Rajdowicze i Rajdowiczki! Rzecz niesłychana się stała, więc specjalna ekipa śledcza jest poszukiwana!

Niejaki Detektyw Radziej otrzymał od pewnej turystki sprawę niezwykle tajemniczą i niełatwą do rozwikłania. Zgłoszono bowiem zaginięcie Piosenek! Trop prowadzi w nasze polskie piękne góry. Słyszano je kiedyś po raz ostatni gdzieś w Bieszczadach i od tego czasu słuch po nich zaginął. Detektyw postanowił zatem przekazać zadanie w nasze ręce, abyśmy przy okazji naszej bieszczadzkiej rajdowej wędrówki pomogli wyjaśnić to dziwne zniknięcie.

Misja jest niełatwa, zatem im nas więcej tym lepiej. Jeśli czujesz w sobie dreszczyk emocji na myśl o prowadzeniu śledztwa - dołącz do nas koniecznie.

Zaginionych Piosenek będziemy szukać w wielu ciekawych i fascynujących miejscach. Zobaczymy, czy nie kryją się w nieistniejących już wsiach, takich jak Caryńskie, Hulskie, Krywe, Łopienka czy Radziejowa. Poszukamy na szczytach - Dwerniku Kamieniu, Otrycie, Bukowym Berdzie, Haliczu i Rozsypańcu. A może zgubiły się w stodołach? W Zatwarnicy, Mucznym albo Wołosatym? Sprawdzimy nawet czy nie schowały się gdzieś w Chacie Socjologa.

Koszt poszukiwań wyniesie ok 320 zł. Czas operacji: 7 dni i 8 nocy. Dodatkowe szczegóły dla ekipy poszukiwaczy (takie jak lista rzeczy do wzięcia czy dokładna godzina zbiórki) - podane zostaną mailowo po zapisaniu się na trasę. Zapisy - im wcześniej tym lepiej, najpóźniej do 12 września. Jeśli ktoś z Was chce dołączyć do poszukiwań w trakcie - nie ma problemu, prosimy o wcześniejszy kontakt i ustalimy miejsce spotkania.

Dokładny przebieg trasy:
Pon: przejazd do Bereżek i trasa Przysłup Caryński, Caryńskie, Nasiczne, Dwernik Kamień, Zatwarnica
Wt: Zatwarnica - Hulskie - Krywe - Hulskie (inna droga) - Sękowiec - Otryt, nocleg w Chacie Socjologa
śr: Otryt - Lutowiska - przejazd do Widelek - Widełki - Bukowe Berdo - Muczne
Czw: Muczne - Bukowe Berdo - Krzemień - Kopa Bukowska - Halicz - Rozsypaniec - Wołosate
Pt: Wołosate - przejazd do Wetliny - Wetlina - przeł. Orłowicza - Wysokie Berdo - Jaworzec - Buk
So: Buk - Łopienka - Tyskowa - Radziejowa

Tags: