Zapisy

Zapisy zostały zamknięte. 

Poniżej zamieszczamy ważne informacje dotyczące dojazdu do (i powrotu z) Bazy Zawodów:

  • Dojazd do Bazy Zawodów samochodem (z Warszawy) + znalezienie miejsca na bezpieczne zaparkowanie i dojście do Bazy zajmie ok. 2 godzin, należy mieć to na względzie i zaplanować wyjazd odpowiednio wcześniej (ok. 14:00). Nie zapewniamy miejsc parkingowych, ale postaramy się wskazać kilka miejsc, gdzie można będzie bezpiecznie zaparkować.

  • Dojazd transportem Organizatora (ZALECANY dla osób, które nie wybierają się samochodem) zajmie podobnie jak samochodem ok. 2 godzin, wyjazd planowany jest ok. godziny 14:00, w pobliżu jednej ze stacji metra (dokładne miejsce jeszcze nie ustalone). Zapisy na autokary przyjmujemy do poniedziałku 14.11 do godz. 23:59. Koszt 20 zł w jedną stronę. Zapisu na autokar można dokonać edytując zgłoszenie lub pisząc maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Dojazd komunikacją publiczną jest utrudniony i ograniczony liczbą miejsc (wymagana wcześniejsza rezerwacja) i przynajmniej w drodze do Bazy nie jest polecany, dojazd zajmie ok. 2,5-3,5 godziny, wyjazd ok. godz. 12tej z Warszawy, koszt ok. 35zł (bilet normalny) w jedną stronę

  • Odjazd autokarów powrotnych z Bazy do Warszawy planowany jest tuż po zakończeniu Zawodów (ok. godz. 9.30-10). Powrót do Warszawy zajmie ok. 2 godzin. Jeżeli zbierze się wystarczająca liczba chętnych na powrót jeszcze w nocy, po zakończeniu trasy - jakiś autokar puścimy wcześniej. Koszt transportu powrotnego to 20 zł.

  • Jeżeli nie chcecie czekać na rozdanie nagród i powrót autokarem, od godziny 4-tej nad ranem możliwy jest powrót komunikacją publiczną - powrót komunikacją publiczną zajmie 2,5 - 4 godziny, koszt wyniesie ok. 25-35 zł w zależności od wybranej opcji.

  • Na FB utworzymy wydarzenie, za pomocą którego zachęcamy do ewentualnego zgadywania się na wspólny transport samochodowy :)

STARTY TRAS

  • Trasy T1, T2, T3, A i H będą dowożone autokarami na start - w Bazie Zawodów trzeba pojawić się odpowiednio wcześniej - autokary będą odjeżdżać zgodnie z harmonogramem i nie będą czekać na spóźnialskich. Godziny odjazdu autokarów dla poszczególnych zespołów zostaną opublikowane wraz z listami startowymi

  • Trasy Beskidzkie będą startować w pobliżu Bazy Zawodów - trzeba uwzględnić czas ok. 20 minut na dojście na start

 
HARMONOGRAM ZAWODÓW
 

14.11 (pon) godz. 23:59 - zamykamy zapisy na buffy i autokary

16.11 (śr) godz. 23:59 - zamykamy zapisy na Zawody

18.11 (pt) godz. 20:00 - opublikujemy położenie Bazy Zawodów

19.11 (sob) godz. 14:00 odjazd autokarów z Warszawy do Bazy (sugerowany wyjazd samochodem z Warszawy)

19.11 (sob) godz. 15:00 otwarcie Sekretariatu

19.11 (sob) godz. 16:00 Oficjalne otwarcie Zawodów

19.11 (sob) godz. 16:20-30 odjazd autokarów na start tras T1, T2, T3, A, H

19.11 (sob) godz. 17:00 Minuta “0” dla wszystkich tras

Tags: