Image SLider - Beskd Niski 2024

  • 58. Rajd Beskid Niski 2024

5-dniowy wyjazd rodzinny w Beskid Niski "Liski Urwiski w Beskidzie Niskim"

Liski Urwiski szykują się na wyprawę w Beskid Niski! Planują pograsować trochę w leśnych ostępach, wykąpać się w zimnym górskim strumieniu i wytarzać w wonnych trawach na beskidzkich łąkach. Wyprawę zakończą dzikimi tańcami wokół ogniska na ześrodkowaniu Rajdu Beskid Niski w Hańczowej. Zapraszamy wszystkie inne urwisy wraz z rodzicami do towarzyszenia im w tej przygodzie.

liski urwiski niski 1

Trasy planowane są z myślą o rodzinach z dziećmi, ale mile widziani są też inni turyści lubiący leniwe tempo i towarzystwo dzieci :) Z nami jadą trzylatka i półtoraroczniak, więc przewidujemy trasy odpowiednie do krótki nóżek i trochę leżakowania na kocykach. Spać będziemy w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Grabiu, więc szykujcie się na typowe warunki schroniskowe (łóżka piętrowe, wspólne łazienki). Niezmienialnym punktem planu jest udział w ześrodkowaniu Rajdu Beskid Niski w Hańczowej, pozostałe atrakcje dostosujemy do możliwości grupy i warunków pogodowych.

liski urwiski niski 6

Kiedy jedziemy?

Wyjazd zaczyna się w środę 1.05 wieczorem, a kończy w niedzielę 5.05.

I z kim?

Głównymi organizatorami są Karol Osiak i Natalia Zwolińska-Osiak, a towarzyszą nam trzylatka i półtoraroczniak.

Dokąd?

Bazę będziemy mieć w SSM w Grabiu, ale cały Beskid Niski stoi przed nami otworem :)

Co z jedzeniem?

Przewidujemy wspólne przygotowywanie śniadań i obiadokolacji, ale jesteśmy też otwarci na odwiedziny w lokalnej gastronomii (wówczas będzie to dodatkowy koszt własny).

Ile to kosztuje?

Koszt wyjazdu dla dorosłego powinien wynieść około 500 zł. Koszt wyjazdu dzieci będzie oczywiście odpowiednio mniejszy, zależnie od wieku. Do tego trzeba doliczyć koszty dojazdu i ubezpieczenia organizowanych we własnym zakresie.

Chcę jechać! Jak się zapisać?

BRAK MIEJSC. Przyjmujemy zapisy przez fomularz na listę rezerwową. W razie pytań pisz na: zwolinska.natalia[lisek]gmail.com

UWAGA: Ponieważ Grab znajduje się w pobliżu granicy ze Słowacją, zarówno rodzicie jak i dzieci powinni posiadać aktualne dowody osobiste. Przewidujemy również możliwość zorganizowania wycieczki na słowacką stronę Beskidu Niskiego.

liski urwiski niski 5

Zdjęcia pochodzą z archiwum własnego, autorami fotografii są Karol Osiak i Natalia Zwolińska-Osiak.

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl