Słońce wschodzi raz na dzień

Już w starożytności filozofowie zauważyli, że słońce wschodzi raz na dzień. Również teorie współczesne zdają się podążać za tym prądem umysłowym. Naszym zdaniem w Polskich Karpatach zostało to już udowodnione, za to na Słowacji? Tak, sprawdzimy czy tak samo dzieje się u naszych sąsiadów.

Wyruszymy z Barwinka, by zaraz znaleźć się po południowej stronie Karpat, tam obejrzymy jużno-łemkowskie cerkwie, klasyczne słowackie PGR-ery, czołgi i inne rekwizyty związane z Bitwą Dukielską. Jako, że będziemy w górach, zdobędziemy słynne szczyty Laboreckiej Vrchoviny jak np. Kozia Brada. (wejście drogą południowozachodnią), Pacutova (droga zachodnia) i wiele innych nie mniej znanych. Dzięki dobrej pogodzie (którą też zaplanowaliśmy) noclegi będą bardzo romantyczne.

Dodatkowe atrakcje: jeden z przewodników oferuje naukę żonglowania 3 i 4 piłeczkami, a sam nauczy się chętnie tej sztuki z 5. Odpowiedni sprzęt do nauki zapewniamy w ramach wpisowego.

Zapraszamy Darek i Stasiek

 


DRUŻYNA: Słońce wschodzi raz na dzień
CHARAKTER
TRASY:
namiotowa, żonglerska
TERMIN: 30.04 - 3.05
START:

Warszawa, czwartek 29.04.2010r. wieczorem.
Osoby spoza Warszawy ? miejsce spotkania do ustalenia (np. Warszawa, Krosno, Dukla, Barwinek).

PROWADZĄCY: Stasiek Sobociński,
Darek ?Mister? Gatkowski
KONTAKT:

Stasiek - email: stasob(małpa)gmail.com
Mister - email: dariusz.gatkowski(małpa)gmail.com

UWAGI: Prosimy o wcześniejszy kontakt by podzielić miejsca w namiotach, jedzenie, bilety i inne sprawy organizacyjne, zalecamy kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ.
Daj znać czy a) masz wolne miejsca w namiocie lub b) nie masz namiotu. Poszukamy współlokatorów lub miejsca dla Ciebie.
TRASA: Warszawa ?.- Barwinek ? Korejovce ? Hunkovce ? Ladomirova ? Svidnik ? Potoky ? Smetkovce ? Pacutova (650m) - Bodruzal ? Prikra ? Czeremcha ? Kamień nad Jaśliskami - ? Warszawa
Tags: