8-dniowy obóz wędrowny dla nastolatków "Rodzice, zostańcie w domu"

Jeśli masz 14-17 lat i chcesz totalnie odpocząć od szkoły, popatrzeć na świat z góry, poznać nowych ludzi, powłóczyć się po bezdrożach - zapraszam. Będziemy spać w schroniskach, bazach studenckich i chatkach. Część posiłków ugotujemy na ognisku (patrz poniżej). Jedzenie będziemy zwykle nosić na własnych plecach, podobnie jak śpiwory i gar na ognisko.  nastolatki1Odwiedzimy zarówno miejsca popularne i widokowe (połoniny - tez poniżej), jak i takie, gdzie nie bywa nikt. 

nastolatki3

Być może czasem troche się zmęczysz, ale żałować nie będziesz - zobaczysz, że chodzenie po górach uzależnia i wciąga. UWAGA: nie zawsze będzie możliwość doładowania komórki.

Jestem przewodniczką SKPB, mam doświadczenie w prowadzeniu młodzieży po górach. Pracuję z młodzieżą w szkole muzycznej. Moje własne dzieci (też nastolatki) uczą się w domu, a ja staram się im pomagać.

Dla kogo: Dla nastolatków o niezłej kondycji fizycznej. Będziemy chodzić z plecakami, ale dostosowanymi do mozliwości.

nastolatki2Miejsce: Bieszczady

Koszt: 730 zł

Dojazd: szczegóły ustalę po sprawdzeniu aktualności rozkładów jazdy planowanych na wakacje

Termin: 28 lipca rano - 4 sierpnia wieczorem

Sprzęt: Plecak, kurtka przeciwdeszczowa, dobre i rozchodzone buty za kostkę, śpiwór, karimata. Pełną listę sprzętu wysyłam zapisanym uczestnikom, którzy dostarczyli zgodę rodziców (jej wzór też wysyłam po zgłoszeniu).

Zapisy poprzez FORMULARZ 

KontaktTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadząca: Agnieszka Płatkowska-Antas

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl