"Rodzice, zostańcie w domu" czyli obóz wędrowny dla nastolatków

Jeśli masz 13-17 lat i chcesz totalnie odpocząć od szkoły, popatrzeć na ten świat z góry, powłóczyć się po bezdrożach - zapraszam. Będziemy spać w schroniskach, bazach studenckich i chatkach. Część posiłków ugotujemy na ognisku. Jedzenie będziemy zwykle nosić na własnych plecach, podobnie jak śpiwory i gar na ognisko. Zobaczycie, że chodzenie po górach uzależnia i wciąga. UWAGA: nie zawsze będzie możliwość doładowania komórki.

traktorJestem przewodniczką SKPB, doświadczoną w prowadzeniu młodzieży po górach. Pracuję z młodzieżą jako akompaniator w szkole muzycznej. Prywatnie jestem mamą nastolatków.

Planowany termin: wyjazd z Warszawy 29.07, prawdopodobnie pociągiem do Krakowa o 7.50 i dalej autobusem) , powrót autobusem 3.08 ok. 21.

Miejsce: Beskid Sądecki, Beskid Niski

Koszt: 550 zł

Dla kogo: Dla nastolatków o dobrej kondycji fizycznej. Będziemy chodzić z plecakami, ale niezbyt ciężkimi.


Wyżywienie: gotujemy na ognisku, czasem zjemy coś w schronisku.

Sprzęt: Plecak, kurtka przeciwdeszczowa, dobre i rozchodzone buty za kostkę, śpiwór, karimata. Pełna lista sprzętu dla zapisanych uczestników, którzy dostarczyli zgodę rodziców.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (bezpośrednio do prowadzącej)


Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl