Akcja Lato po Mojemu - sierpniowy weekend dla pracujących i nie tylko

MIEJSCE: Roztocze Wschodnie
TERMIN: 28 ? 30 SIERPNIA 2009
WYJAZD / START: piątek (28.08), jedziemy porannym pociągiem  o 7:05 relacji Warszawa Zachodnia ? Bełżec
ZBIÓRKA: spotykamy się w piątek 28 sierpnia na dworcu PKP  WARSZAWA      ZACHODNIA  (od ul. Tunelowej)  o godz. 6:20
POWRÓT: niedziela ok. godz. 21:00 Warszawa Centralna
KOSZT: max. 180,00  zł.
CHARAKTER RAJDU: trasa wędrowna bez namiotowa, śpimy w stodołach i innych przyjaznych miejscach 
PROWADZĄCY: Paweł Pingwin Łodziński
KONTAKT i informacje: pawel.lodzinski[at]gmail.com, 602 17 87 11

UWAGI wcześniejszy kontakt mile widziany - kwestie biletu grupowego (tańszy bilet), sprzętu, jedzenia oraz inne organizacyjne pytaniaNa pożegnanie lata zapraszam na weekendowy wyjazd na Roztocze, teren trochę pofalowany, przypominający nasze pogórza i beskidzkie klimaty, bogaty w cerkiewki, liczne zapomniane cmentarzyki, piękne strzeliste jodły oraz wodospady i wapienne wychodnie wystające na grzbietach. Bez tłumów, oklepanych miejsc i rozdeptanych ścieżek, za to z pięknymi widokami, dziką przyrodą, zapomnianymi dolinami.
Zapraszam.
TRASA: orientacyjna i mocno schematyczna  ?. :)) Bełżec ? Narol ? Huta Złomy - Monastyrz ? Długi Goraj ? Bełżec

Główny koszt wycieczki to przejazd pociągiem i wyżywienie. Nocować będziemy w stodołach i ? . Cena przejazdu w obie strony z wyżywieniem  powinna  się zamknąć w kwocie ok. 180 zł. Proszę zabrać jedzenie (kanapki, picie) na drogę, pozostałe wspólne zakupy zrobimy już na miejscu. Gotujemy sami na ognisku. Osoby niepełnoletnie (licealiści) również zapraszam z Kartą Uczestnika i pisemną zgodą opiekunów w ręku. Tu do pobrania. Trasa rekreacyjna dobra zarówno dla osób, które przedtem nie jeździły na wycieczki, jak i dla doświadczonych turystów.

Należy wziąć ze sobą:
dokumenty, śpiwór, karimatę, buty zakrywające kostkę (turystyczne ciężkie buty niekonieczne), kurtkę od deszczu i wiatru, ciepły polar i koszulę, skarpety zapasowe oraz bieliznę osobistą, czapkę, kubek, menażkę, nóż, sztućce, latarkę, apteczkę osobistą: bandaż elastyczny, plastry z opatrunkiem, aspiryna, ew. leki własne - o ich zażywaniu należy poinformować przewodnika; ewentualnie folia

Tags: