ALTERNATYWY 1 B - wycieczka weekendowa 15-18 czerwca

Na wycieczkę w długi czerwcowy weekend zapraszają w Bieszczady Magda i Tomekcharakter trasy: stodołowo - schroniskowa
prowadzą i udzielają informacji: Magda Badowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 504 270 578 i Tomek Smykowski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 501 602 764)

UWAGA! Jedziemy pociągiem do Zagórza. Zbiórka na Dworcu Wschodnim o godzinie 19 45 pod kasą nr 1. Bedzie bilet grupowy, zatem każdy ma zniżkę 50%.

Prosimy o zabranie jedzenia na cztery dni - chleb, rzeczy do kanapek, zieleninę typu ogórki, rzodkiewki itp, rzeczy obiadowe: sosy, makaron, ryż, wkładkę mięsną (kiełbasę lub mielonkę), fasolkę, groszek lub kukurydzę, czekoladę, wodę!!

trasa:
Ustrzyki Górne - Kremenaros - Wielka Rawka - Połonina Caryńska - Przysłup
Przysłup - Bukowe Berdo - Krzemień - Halicz - Wołosate
Wołosate - podjazd do Berehów - Połonina Wetlińska - Smerek - Jaworzec
Jaworzec - Czerenina - Falowa - Łopiennik - Łopieninka - okolice Cisnej
Koszt: około 150 zł.

Wyjazd 14 czerwca (środa) wieczorem, powrót 19 czerwca (poniedziałek) ok.6.00.
Podobnie jak trasa Gosi i Ani: jeżeli zbierze się wystarczająca liczba chętnych by zapełnić autobus, to pojedziemy autobusem z Warszawy, jeżeli nie- pociągiem i busem. Dokładne informacje o miejscu i godzinie wyjazdu podamy, gdy zorientujemy się który środek transportu wybieramy.


Połoniny są oślepiająco zielone w czerwcu. Na połoninach trawy rozprostowują kości po zimie. Na połoninach są widoki aż po zamglony horyzont. A może zobaczymy światła Lwowa? Chodź z nami przekonać się, jak inne sa Bieszczady na wiosnę.

Zapraszamy
Madzia i TomekTags: