"babie lato 2" wycieczka weekendowa 10/11 września

Zapraszam wszystkich zapracowanych na kolejną wycieczkę weekendową 10/11 września. Babia Góra już zdobyta, a na niej nie było ani śladu babiego lata. Tym razem poszukamy go w Gorcach, bo w końcu gdzieś się musiało ukryć.A teraz dokładne informacje: Wyjazd 9 września, spotkanie o 22.00 na Dworcu Wschodnim przy kasie nr 1 (tradycyjnie), powrot 12 września o 6.30 na Centralny (niestety kolej zabrała nasz ulubiony nocny pociąg :( ).
Trasa orientacyjna Nowy Targ>> coś- Lubań- nocleg w schronisku Hawiarska Koliba w Ochotnicy- Turbacz- Nowy Targ. Trasa bardzo piękna i widokowa (ach, to morze mgieł a za nimi Tatry...) ale jest dość dużo całkiem długich podejść.
śpimy w schronisku (co nie musi oznaczać, że będzie bardzo ciepło!), gotujemy na ogniskach. Jedzenie na 2 dni zabieramy ze sobą z Warszawy.
Koszt wyjazdu nie powinien przekroczyć 75 zl (dojazd+nocleg).
Proszę o zglaszanie się do wtorku 6 września do popołudnia, bo muszę wiedzieć ile osób będzie jechało na bilet grupowy PKP.

A więc hajda na jagody!

gosia gutkowska

tel 646-63-13, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tags: