Rumuńskie Rendezvousului

Zapraszamy na obóz górsko-górsko-jaskiniowy w dzikich ostępach Rumunii! Przełoimy Góry Fogaraskie i poszukamy licha w jaskiniach krasowych Gór Bihor. To wszystko 'kaming tu ju' już w sierpniu! Zapraszamy! Asia i BaranekMiejsce: Muntii Fagarasului, zona Padis (Bihor)
Termin: II połowa sierpnia
Koszt: około 800zł, może mniej
Ilość miejsc: 15
Prowadzący:
Asia Matuszewska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., GaduGadu: 3860504
Radek "Baranek" Baranowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., GaduGadu: 2093743


Jak wspomnieliśmy, wybieramy się tym razem w najwyższe góry Karpat Południowych czyli w Fogarasze, oraz w cudowności krasowych form zachodniej Transylwanii: góry Bihor. Będąc w okolicy, nie omieszkamy zwiedzić średniowiecznych miast: Braszowa, Sybina oraz pamiętającej rzymskie czasy Alba Iulii. Po drodze zetkniemy się z rumuńskim folklorem i poznamy niezły kawał świata :). Jeżeli więc masz ochotę spróbować sera robionego przez ciobanów wysoko pod granią, zobaczyć jak mieszkali chłopi, a jak rumuńscy książęta, poszukać krokodyla w krasowej jaskini i przy tym poznać fajnych ludzi i spędzić w dobrym towarzystwie dwa tygodnie - nie wahaj się! Zabieraj się z nami!

Uwagi: Fogarasze to góry ciut wymagające, zapraszamy więc osoby z choćby minimalnym górskim doświadczeniem (ale jak go nie masz - to też zapraszamy!).

To co, jedziemy!?!
Tags: