"Mergem la munte se bucura de viata" z Marysią i Tadkiem

"Mergem la munte se bucura de viata" z Marysią i Tadkiem


SPOTKANIE PRZEDWYJAZDOWE: 29.07, godz. 19.00, plac przed gmachem glownym politechniki; (jesli ktos nie moze przyjsc, prosimy o wczesniejszy kontakt)Mergem la munte se bucuram de viata.

Termin - 01.09 - 12.09
Prowadzący - Marysia Bilewska i Tadek Joniewicz
Licba osób - 10 (studentów)
Miejsce - Alpy Rodniańskie + Suhard
Charakter - namiotowy i wędrowny
Koszt - ok. 600 - 700 PLN
Spotkanie przedwyjazdowe - 29 lipca, godz. 19.00, plac przed gmachem glownym politechniki; (jesli ktos nie moze przyjsc, prosimy o wczesniejszy kontakt)
Kontakt - Marysia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 502 644 545 Tadek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
601 292 593 (im wczesniej sie zglosisz tym lepiej :)Czy nie ciekawi Cię czasem, jak też będą wyglądały Alpy Rodniańskie i gory Suhard tego lata? Nas owszem. Dlatego postanowiliśmy się tam wybrać. Proponujemy wyjazd, na którym, choćbyśmy nie chcieli, to i tak zobaczymy coś nowego, interesującego, miłego, wesołego, uroczego, szkaradnego(?), powalającego, zapierającego dech w piersiach (niepotrzebne skreślić - po powrocie). Planujemy różnorodne atrakcje: góry, gory, i jeszcze raz gory, ktorych czar nie podlegaja dykusji, malownicze oczka wodne i przynajmniej jeden wodospad :), monastyry zachwycajace barwnymi freskami oraz kakao o poranku.
Zatem nie zastanawiaj się, tylko jedź z nami.
Marysia i Tadek
Tags: