Jest Raj na Ziemi...

Nazwa obozu: Jest Raj na Ziemi...
Charakter obozu: namiotowy obóz wedrowny
Miejsce: Słowacki Raj i Kras
Termin: 5 -18 sierpnia

Uczestnicy: licealiści i studenci
Liczba miejsc: 10 
Koszt: 4500 koron słowackich + 140 zł (140 zł zbieramy na spotkaniu przedywjazdowym), w cenę wliczone są wejścia do jaskiń
Spotkanie przedwyjazdowe: 23 czerwca godz. 17:00 CeRuS w akademiku RIWIERA ul. Waryńskiego 12 
Kontakt: Andrzej tel. 607 792 597, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                Zuza tel. 604 282 703, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

?Niebo do wynajęcia
Niebo z widokiem na raj?

Ale żadnych tam węży, kusicielek i listków figowych... No, co najwyżej zaproponujemy Ci zdobycie kilku fajnych górek. Co będzie całkiem naturalne, jako ze ten górski raj to najlepsza nagroda za rok męki nauki. Słowacki Raj zagwarantuje Ci silne emocje, bo kto pozostanie obojętnym przechodząc wzdłuż wąwozu Hornadu albo idąc przez chyboczący się mostek z jednej polki skalnej do drugiej? Może, co prawda, nie będzie tam wind, ale drabinki znajdziemy na pewno. Ale to nie koniec atrakcji: na deser zostawimy sobie jaskinie krasowe i jedną wyjątkowo rzadką: aragonitową. Te mroczne i zimne cuda górskie ochłodzą nam głowy po upalnych wędrówkach słowackiego lata. A wieczorami zamiast harfy anielskiej pojawi się gitara, przy której powyjemy do księżyca... Nie będziemy się śpieszyć, bo pośpiech jest potrzebny przy łapaniu pcheł, a tam będą, co najwyżej komary.
Jeśli nie znasz jeszcze innego wymiaru słowackich gór, to pojedz z nami. Na pewno się nie zawiedziesz.

Andrzej i Zuza

PS. A tu możecie zobaczyć zdjęcia z miejsca, w które jedziemy.
Tags: