Ciastko z Krymem

Koszt: około 700 zł
Liczba uczestników: 15 pełnoletnich - poczucie humoru wskazane 
Charakter trasy: namiotowo - kwaterowy
Termin: pierwsze 2 tygodnie września

Kontakt: Michał "Socjo" Janik 501 033 991 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 5 sierpnia;
                Janek Fedorowicz 504 065 686 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 lipca

Półwysep Krymski to miejsce gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Miłośnicy historii znajdą tu mnóstwo zabytków i pozostałości kultur, zamieszkujących tu od stuleci takich jak resztki greckiego Chersoneża, pałac chanów krymskich w Bachczysaraju, ruiny germańskiej twierdzy w Sudaku i wiele wiele innych. 

Wielbicielom przyrody Krym oferuje między innymi: 870 krasowych jaskiń, pełne kontrastów góry wielkie "połoniny" zwane jajłami, i wreszcie morze, które we wrześniu jest nadal cieplejsze niż Bałtyk w lipcu.

Stosując zasadę złotego środka spróbujemy zobaczyć jak najwięcej, jednocześnie jednak nie przemęczając się zbytnio (tak, tak... żadnych 30 kilogramowych worów, czy łojenia po świt). Tym razem co najmniej tyle samo czasu poświęcimy zwiedzaniu co chodzeniu po górach.

Zapraszamy więc do wspólnego pożegnania lata "w tych pięknych i niepowtarzalnych okolicznościach..........". 

Socjo i Janek.

PS. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt e-mailowy do 20 sierpnia, dokładną datę spotkania ustalimy po tej dacie.
Tags: