Wakacje bogów?

Prowadzący: Zosia Kowalska, Łukasz Węcławski
Charakter obozu: namiotowy obóz wędrowny
Miejsce: Bukowina ukraińska (Czerniowce) i rumuńska (Obcina Mare, Rarau-Giamalau, Obcina Mestecanis)
Termin: 28 czerwca - 12 lipca

Uczestnicy: studenci
Liczba miejsc: 10
Planowany koszt: 650 PLN (400 PLN będziemy zbierać na spotkaniu przedwyjazdowym)
Obowiązkowe spotkanie przedwyjazdowe: środa, 12 czerwca, godz. 19:00, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (w auli głównej przy schodach)
Kontakt z przewodnikami: Zosia tel. 0 504 188 754 lub 643 16 60; e- mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                            Łukasz: tel. 0 503 998 117 lub 664 31 60; e- mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o wcześniejszy kontakt. 

"Gdyby Bóg postanowił spędzić wakacje na Ziemi, z pewnością na wypoczynek wybrałby Bukowinę" - zasłyszane

Czy zastanawialiście się kiedyś nad fenomenem popularności pewnych miejsc? Taka Bukowina - niby to nieduże, nawet góry niezbyt wysokie. A jeśli tylko spojrzeć w przeszłość, to odwiedziło ją mnóstwo ludzi. Począwszy od Neandertalczyków, Sarmatów i Gotów, a na Armii Czerwonej skończywszy, cieszyła się zawsze niesłabnącym zainteresowaniem. Od czasu do czasu wpadali tu Hunowie i Tatarzy. Habsburgom tak się tu spodobało, że zostali przeszło 100 lat. Nie wspominając już o Turkach, którzy bawili tu kilka wieków. 
A teraz my tam pojedziemy, by przekonać się o niezwykłości bukowińskich gór, malowanych monastyrów i mozaikowości kultur mieszkańców tego raju na Ziemi. 

Serdecznie zapraszamy

Zosia i Łukasz

Tags: