Podróż na wschód

Motto: "Chodźmy na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja."

Prowadzący: Janek Dobrzański i Karol Jasiński
Charakter obozu: namiotowy obóz wędrowny
Miejsce: Ukraina, Gorgany
Termin: 15-29 lipca

Uczestnicy: studenci, pełnoletni licealiści
Liczba miejsc: 10-12
Planowany koszt: ok. 350 PLN; UWAGA! 150 PLN będziemy zbierać na spotkaniu przedwyjazdowym.
Spotkanie przedwyjazdowe:
28 czerwca o godz. 16.00 oraz 11 lipca o godz. 16.00 w gmachu głównym PW przy tablicy SKPB (zaraz przy wejściu do budynku)
Kontakt z przewodnikami:
Janek tel. 642-65-26; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karol tel. 0-501026782 lub 774-93-25 (wieczorem); e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasza wspólna podróż na wschód zawiedzie nas w Gorgany - najdziksze a zarazem jedne z najwyższym pasm Beskidów. Przedzieranie się przez gęstą kosówkę na pewno zostanie nam wynagrodzone po wejściu na szczyt: po pierwsze piękne panoramki a po drugie skalne rumosze, od których góry te wzięły swoją nazwę. Jeśli więc nie przeraża się wizja jedzenia przez 10 dni kaszek, łażenia z ciężkim plecakiem, przedzierania się przez krzala tylko po to by usiąść na szczycie, rozejrzeć się w około, poleżeć do góry brzuchem, żeby spojrzeć w niebo - to jest to wyjazd dla Ciebie.

Zapraszamy.

Janek & Karol

Tags: