Arek Smarż

 Sprzedam Opla!

Oprócz  handlu używanymi Ładami i Żukami mam jeszcze takie hobby, że lubię chodzić po górach. Moje ukochane Tatry wymagają używania wszystkich czterech łap, dlatego też od czasu do czasu lubię się powspinać. Nie lubię łańcuchów, lubię placki. Ludzi też,  jednak wyłącznie z keczupem lub musztardą. Poza górami kręci mnie niesamowicie Afryka, staram się spędzać tam wszystkie zimowe miesiące. Od czasu do czasu pracuję, organizuję wyjazdy partnerskie oraz inne wycieczki, od teraz także z SKPB Warszawa. Raczej dalej niż bliżej. Chociaż i bliżej może być zupelnie fajowo jeśli tylko nie brakuje wyobraźni. Kajaki, rowery, lekkie pojazdy opancerzone, lubię! Uważam, że droga jest celem. Mało czego się obawiam a już na pewno nie wyzwań. Zapraszam do wspólnych wyjazdów :-)

Czytaj więcej...

Adam Rączkowski, blacha 635

Adam Rączkowski, przewodnik SKPB

 

Twierdzą, że jestem leniwym turystą i marudą. Niechętnie, podchodzę i schodzę wolę maszerować po równym grzbiecie. Jestem z cukru, nie przepadam za deszczem - sprawia że się rozpuszczam. Gdy jest ciepło lubie kąpiele - ale tylko w wannie i z pianką.

 

 

Gdy góry męczą, wsiadam na rower (najlepiej motorowy, bo wiadomo od pedałowania bolą nogi i nie tylko) i objeżdżam najwyższe grzbiety. Podjazdów nie cierpię, mam z nimi same problemy. Chyba, że kolejką linową, lub wyciągiem krzesłokwym - wtedy jest bardzo ok.

(Uwaga_rowerzysci)

Dewizą moich wyjazdów jest brak krawężników na trasie, wiatr w plecy i spanie w nocy.

Potrafię też rozpalić i zgasić ognisko.

Wszystkich, którzy lubią bajki zapraszam na wyjazdy.

 

Kontakt: adam.raczkowski[małpa]skpb.waw.pl

 

 

 

Na wyjazdach zdarza się chodzić po górach...

 

przypalać obiad...

walczyć z wiatrakami...

chodzić po drewno...

i machać palcem.

Strona 1 z 2