Śpiewanki na Politechnice - 12.XII g.19

Zapraszamy na drugie w tym sezonie spotkanie śpiewankowe na Politechnice, jak zwykle w piątek, 12 grudnia na godz. 19:00 w sali 307 gmachu głównego Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1). Śpiewanki potrwają do ok. 21:45. Na spotkaniu będzie też można kupić Kalendarz SKPB

 

Pierwsze nasze spotkanie w tym sezonie przyciągnęło ponad 50 osób! Wśród uczestników byli też najmłodsi, a przy wspólnym muzykowaniu przygrywało nam czterech gitarzystów i harmonijka. Na najbliższych śpiewankach będzie można kupić Kalendarze SKPB na 2009 rok, których premiera odbyła się na niedzielnym koncercie z cyklu "W górach jest wszystko co kocham...". Cena kalendarza ściennego "Góry świata" to tylko 10 zł!

 

 

Jak zwykle prosimy o przybycie z własnymi kubeczkami, gitarami, przeszkadzajkami i wszelkimi innymi instrumentami muzycznymi. Dobrze też jest wziąć ze sobą śpiewniki i jakieś źródełko światła (czołówki się przydają). Aby nam milej płynął czas, zachęcamy do przyniesienia "przegryzajek" np. ciasta (będzie nam miło, jak dacie nam wcześniej o tym znać).

Do przyjsćia zachęcamy tych, co sami grają (koniecznie, koniecznie! i gitary weźcie), jak i tych, co lubią pośpiewać i/lub tylko posłuchać. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania.

Oczywiście nie zapomnijcie powiadomić swoich znajomy albo po prostu - przyjdźcie z nimi! Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie do nas:

 

zosia.kowalska[at]gmail.com
ramagotka[at]gmail.com

 

Zosia Kowalska i Hania Nizinkiewicz
P.S. Gitarzysto! jeżeli planujesz przyjść na najbliższe śpiewanki, bardzo Cię prosimy - DAJ NAM O TYM ZNAĆ!

Tags: