Akcja "Góry Dzieciom 2003"

Twoja pomoc ucieszy dzieci z domów dziecka, dla których SKPB Warszawa organizuje tego lata obozy. Przewodnicy zapewniają opiekę i organizację wyjazdów. Ty możesz pomóc materialnie.

Mam przyjemność poinformować Was, że w tym roku pojedziemy w pierwszej połowie sierpnia z dziećmi z Domu Dziecka przy ul Korotyńskiego w Warszawie na obóz wędrowny w Beskid Niski. Chcemy pokazać 10 dzieciom w wieku 14-15 lat nasze góry.

Jest to już trzeci obóz naszej akcji i tym samym minęły już trzy lata odkąd w SKPB Warszawa organizujemy te wyjazdy. Dziękuję Wam przy tej okazji za waszą pomoc, zaangażowanie, za pieniądze i sprzęt jaki pożyczyliście/ofiarowaliście w poprzednich latach.

W tym roku zabieramy dzieci, które jeszcze z nami nie były w górach i dlatego znów będziemy potrzebowali przygotować je do obozu. Jeśli macie w domu coś ze sprzętu czego już nie potrzebujecie, bo się trochę zużyło i moglibyście dać lub pożyczyć dzieciom, to byłoby fajnie.

Potrzebujemy: butów, karimat, menażek, kubków, kurtek, plecaków i innych rzeczy jakie mogą być potrzebne w górach.
Zanim wyjedziecie na wasze wakacje zerknijcie na wasz stary sprzęt - może jest tam coś co Wam się już nie przyda a dzieciom na tydzień wystarczy.

Jeśli macie jakiś pomysły pomysły lub sprzęt to dajcie nam znać.

W tym roku organizatorami akcji są:

Radek Baranowski "Baranek": Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Anuszewski "Bubu - Budyń": Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Kobierecka "Lena": Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli posiadasz niepotrzebny Ci sprzęt turystyczny, możesz przekazać go w każdy wtorek czerwca w Centrum Ruchu Studenckiego w akademiku Riviera na ul. Waryńskiego 12 w godzinach 18:30-19:00. Jeżeli chcesz wesprzeć akcję finansowo możesz tam również ofiarować pieniądze.

Zbiórka prowadzona jest również na terenie specjalistycznych sklepów turystycznych w Warszawie.

Tags: