Kurs przewodnicki 2002/2003

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie zaprasza na Kurs Przewodnicki 2002/2003.

Zapraszamy Was na jedyną w swoim rodzaju imprezę, którą jest Kurs Przewodnicki. Kurs to nie tylko okazja do przygotowania się do państwowego egzaminu przewodnickiego oraz pogłębienia i poszerzenia Waszej wiedzy o górach i umiejętności związanych z nimi, ale również wspaniała przygoda oraz szansa zyskania nowych znajomych, mających podobne zainteresowania.
Poza tym nasz Kurs staje się początkiem wielu przyjaźni i planów na wspólne wyjazdy nie tylko w Beskidy, czy ogólniej w Karpaty, ale również w wiele innych gór świata, jak choćby góry Rosji, Mongolii, Kirgizji, Bułgarii i wielu innych krajów, do których jeżdżą wyprawy organizowane przez przewodników SKPB.
Trzeba być jednak wytrwałym, zafascynowanym Górami i włożyć sporo wysiłku, aby ukończyć kurs. Satysfakcja jest jednak ogromna: ci, którzy zaliczą wszystkie egzaminy, założą czerwone polary z biało-czarnym pasem na lewym ramieniu, przypną trójkątne blachy przewodnickie i poprowadzą ludzi w góry dalekie i ogromne.
Jeżeli będziecie mieli trudności z uczestnictwem w Kursie, nie obawiajcie się podzielić nimi z Waszym Kochanym Kierownictwem Kursu. Razem na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.


Kierownictwo Kursu
Magdalena Kobierecka
i Łukasz Węcławski


Kontakt do Kierownictwa Kursu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na kurs - każda środa od 16 października 2002 o godzinie 18:00 w sali 213 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.


W kursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 17 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów). Zaznaczamy, że przystąpić do Egzaminu Państwowego oraz zostać przyjęte do Koła mogą jedynie osoby, które z pozytywnym wynikiem ukończą kurs, są pełnoletnie i posiadają maturę.
Tags: