Image Slider - chatka SKPB

  • Teo_after_remont_2023
  • teo_2023

Teodorówka: historyczna zmiana w chacie!

Po tygodniach walki z przeciwnościami losu i przyrody udało się! We wtorek 19 sierpnia w Teodorówce zaczęło działać szambo. Na tym jednak nie koniec zmian. Od poniedziałku goście chaty mogą też korzystać z nowej umywalni.

 

Kopanie i konstruowanie szamba zajęło dwa dni, oczywiście nie licząc długiej budowy domku sanitarnego. Roboty wykonywane przez ekipę z Iwli nadzorował i wspomagał nasz przewodnik Bogdan Wajland ?Wajdelota?, który poświęcił część swego beskidzkiego urlopu, by spóźnieni budowalńcy mogli dokończyć robotę.

Od tej pory do Waszej dyspozycji pozostaje nowe WC, które zastąpiło tymczasową sławojkę.

Domek sanitarny, w który mieści się nowa umywalnia, nie jest jeszcze w 100 proc. gotowy. Ale dzięki uczestnikom ostatniej remontówki - Lenie i Kubie Teskom, Asi i Radkowi Baranowskim, Zosi Kowalskiej, Adamowi ?Misiowi? Filipowi, Piotrkowi ?Sarence?, Monice i 2-letniej Majce Hofmanom - do zrobienia pozostało wykończenie i ocieplenie konstrukcji oraz podłączenie rur i instalacja nowej armatury.

Prace te będziemy wykonywać we wrześniu i pewnie w październiku. Jeśli możesz nam pomóc, zgłaszaj się na adres: chata[at]skpb.waw.pl

Zdjęcia teodorowskich nowości opublikujemy na stronie jak już właściciele aparatów wrócą z gór :) Na razie możecie pooglądać kilka fotek z remontówki (15-17.08) i budowy domku sanitarnego. Zapraszamy też do odwiedzenia galerii Zosi Kowalskiej .

W imieniu ekipy remontowej
- Skieter

Zobacz jak powstawała nowa umywalnia:

 
Od lewej Adam Filip, Kuba Teska i Radek Baranowski budują nową umywalnię, fot. Skieter


 
Dwuletnia Majka Hofman też pomagała, fot. SkieterWiosłowanie po ciężkiej robocie. Od lewej: Lena Teska, Asia i Radek Baranowscy, Zosia Kowalska, fot. Skieter


Zapraszamy do Teodorówki!

www.chata.skpb.waw.pl

Tags: